Degustace vín

Zajistíme ochutnávku vín z našeho vinařství ve vašem podniku, na oslavách, firemních večírcích, nebo při posezení s přáteli.

Seznámíte se blíže s historií Vinařství u Českého ráje, technologií výroby a samozřejmě s jednotlivými degustovanými víny. Ochutnat můžete všechna vína z naší aktuální nabídky. Výběr vín necháme na vás. Našim cílem je, aby se degustace nesla v přátelském, uvolněném duchu a doplnila tak váš výjimečný večer.

Degustace může probíhat volnou, nebo řízenou formou.

Během volné degustace si účastníci sami rozhodnou, které víno, v jakém pořadí a případně i množství, ochutnají. Náš vinař je jim k dispozici na určeném místě, kde vína rozlévá. Zároveň k jednotlivým vzorkům podává výklad a odpovídá na dotazy. Účastníci mají k dispozici tabulku se základními informacemi o vybraných vínech a katalogy.

Při řízené degustaci jsou hosté usazeni a náš vinař na základě předem stanoveného pořadí jednotlivé vzorky představí a zároveň servíruje. K ruce mají všichni účastníci katalog a degustační tabulku, ve které naleznou základní informace o vínech v pořadí, v jakém budou podávána a také místo pro případné poznámky. Psací potřeby zajistíme. Mezi jednotlivými vzorky vznikají časová okna, během kterých náš vinař nechává účastníky užívat si výjimečnou atmosféru události a je jim k dispozici pro případné dotazy.

Objednávku vín a jeho přípravu ponecháme ve vaší režii. Doporučujeme počítat s 0,5dcl vzorku na osobu. Obvykle se jedná o 6-8 vzorků vín pro 15-30 účastníků. Délka takové degustace je přibližně 2 hodiny a cena je 1500kč,-s DPH. Vybraná vína je potřeba objednat zvlášť.

Po předchozí dohodě je možné zajistit prodej celých lahví v omezeném množství na místě po ukončení degustace.

Pro více informací, nebo individuální kalkulaci volejte nebo pište:

 

Bc. Jitka Bechyňová

bechynova@vinarstviuceskehoraje.cz

+420 739 527 949